Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Enduro Bot

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Dainese Centauri Gore-Tex® Uzun Bot

  DNS-1795217.001
  2,195 TL incl tax
  Eğer asfaltta sürme fikrinden uzaklaşıp arazi ve doğa sürüşleri de yapmak isterseniz, ayağınıza Centauri Gore-Tex botları geçirin ve sürmeye başlayın.

  Dainese Freeland Gore-Tex® Bot

  DNS-1795204.001
  1,480 TL incl tax
  - 40 yılı aşkın sürece edinilen tecrübe sonrası, Dainese mühendisleri tarafından tasarlanan Freeland Gore-Tex bot, önemli bölgelerdeki korumasıyla, %100 su geçirmeme özelliği fakat nefes alabilen yapısı ile uzun yol kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Bu benzersiz tasarıma sahip bot, kauçuk kaymaz ve darbe emici tabanı ile durduğunuz yerde bile size güvenlik sağlıyor.

  Dainese Freeland Gore-Tex® Kadın Ayakkabı

  DNS-2795206.001
  1,480 TL incl tax
  - Dainese mühendisleri, yüksek seviyede bir koruma ile uzun boylu ve zorlu bir GORE-TEX® çizme geliştirmek için çalıştılar ve su geçirmez CE sertifikalı Freeland ile hedefe ulaşıldı. Konfor, yumuşak eklemli pedlerle, önemli bölgelerdeki desteklerle ve benzersiz bir tasarıma sahip yeni bir kauçuk taban ile desteklenir.

  Dainese Latemar Gore-Tex® Bot

  DNS-1795201.001
  2,140 TL incl tax
  - Dainese'nin en üst düzey botu ile tanışın! CE Cat II sertifikalı Latemar Gore-Tex, touring sürücüleri için vazgeçilmezdir. Nefes alabilir ve su geçirmez Gore-Tex membran ile desteklenen dana derisi dış yapısı yüksek koruma ve konfor sağlar.

  Dainese Latitour Gore-Tex® Bot

  DNS-1795174.001
  1,260 TL incl tax
  - D-Stone ve yüksek dayanıklılığa sahip Polyamide kumaştan üretilen Latitour Gore-Tex, uzun yol için ideal olduğu gibi, nefes alabilen ve su geçirmeyen Gore-Tex membranı sayesinde hem zorlu şartlarda sizi yarı yolda bırakmaz, hem de sıcak havalarda bile delikli yapısı ile kullanıma hazırdır.

  Dainese R Trq-Tour Gore-Tex® Bot

  DNS-1795212.001
  1,645 TL incl tax
  - Hem sportifliği, hem de şıklığı ile ön plana çıkan R Trq-Tour Gore-Tex, uzun yolda rahatlıkla kullanılabileceği gibi, spor motor üzerinde de kendisini gösteriyor. Gore-Tex membranı, ayarlanabilir bilek bölümü, üst düzey koruması ve kauçuk tabanı ile size istediğinizden çok daha fazlasını sunar.

  Enduro Bot

  Filter by:

  Clear All
  Manufacturers