Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Motosiklet Kıyafetleri


  Motosiklet Kıyafetleri

  Motosiklet üzerinde güvenli bir yolculuk yapmayı istediğiniz zaman öncelikli olarak kıyafetler ve ekipman konusunda çok seçici davranmanız gerekiyor. Motosiklet kullandığınız anda trafikte değişik sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve bunlar kesinlikle bir gerçek. Özellikle koruyucu ekipman ve kıyafetler ile birlikte mevcut kaza riskini kendi adınıza minimum seviyede tutma şansınız olabilir. Her bir özenle hazırlanmış motosiklet kıyafetleri burada koruyucu etkisi ile birlikte size gereken katkıyı sağlıyor.

  Kask, mont, dizlik, eldiven ve aklınıza gelecek tüm seçenekler büyük bir dikkatle üretilmiştir ve her biri kaliteli seçenek olarak güvenli bir kıyafet unsuru olarak dikkat çekmiştir. Sayfalarımız çok renkli ve çeşitli olmakla beraber özellikle marka kalitesi ile kendini ispatlamış ürünlere burada yer vermeye devam ediyoruz. Mevsimlik koşullar ve kaza riski ön planda tutulduğu için tercih edilen kıyafetlerin bu konuda sorun giderici özelliği ön plandadır. Tamamen kaliteli malzemeden üretilmiş olan kıyafetler vücudu sardığı gibi, soğuk ve sıcak havaya karşı dirençli bir yapıya sahiptir ve çok kullanışlıdır. Düşme, çarpma ve olası muhtemel kazalar düşünüldüğü zaman, koruyucu etkiye sahip olan bu kıyafetler motosiklet kullananlar için hayat kurtaran bir unsur olarak dikkat çekmektedir.

  Motosiklet Koruma Kıyafetleri

  Öncelikli olarak kıyafet ve aksesuar unsurları kaza riskini minimum seviyede tutacak özelliği ön planda tutmaktadır. Düşme ve sürüklenme esnasında vücudun değişik yerlerini koruyacak kaliteli kıyafetler, motosiklet kullananlar için yeri geldiğinde hayat kurtaran bir unsura dönüşüyor. Motosiklet kıyafetleri içinde özellikle mont modelleri hem düz hem de omuz kısmındaki koruyucu etkisi ile beraber insanlar için gerçekten güvenli bir malzeme oluşturmaya devam ediyor. Kolay tedarik ve kaliteli ürün seçeneklerini bulmak konusunda bizim sayfalarımız size her zaman gerekli destek ve yardımı yapacak donanıma sahiptir.

  Çok çeşitli kıyafetler içerisinde, motosiklet pantolonu, eldiven ve dizlik gibi diğer seçenekler yine koruyucu etkiye sahip bir alternatif olarak kendini göstermektedir. Ulaşım noktasında güvenliği sağlayan ve insanlara kaliteli bir destek veren bu kıyafetler son derece kaliteli bir şekilde üretilerek karşınıza gelmiştir.

  Motosiklet Kıyafetleri Ve Fiyatları

  Son derece kullanışlı olan bu kıyafetler aynı zamanda fiyatlarıyla da gerçekten ilgi çekiyor. Fiziksel olarak vücut ile son derece uyumlu olan bu kıyafet seçenekleri makul fiyatları ile birlikte kolayca sipariş verebilmeniz için sizi bekliyor. Motosiklet kullanan ve motosiklet kullanırken şıklıktan hiçbir şey kaybetmek istemeyen insanlar için kıyafetlerimiz göz alıcı özelliklere sahip.

  Hem sıcak hem de soğuk hava koşulları düşünülerek hazırlanmış olan modeller izolasyonu yüksek ve yalıtımı en üst düzeyde yapısı ile beraber dikkat çekiyor. Motosiklet kıyafetleri ve uygun fiyatları alışveriş konusunda size gerçekten gereken avantajı sağlamaktadır. Pantolon, mont ve eldiven çeşitlerinin yanı sıra, sırt çantası, deri tulum ve diğer alternatifler ile birlikte size gerçekten mükemmel ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Dainese Advisor Gore-Tex® Kışlık Mont

  DNS-1593973.001
  3,295 TL incl tax
  -Dainese ADVISOR GORE-TEX® motosiklet ceketi. Şehirdeki kış, bu sıcak, güvenli ve rahat GORE-TEX® ceketi ile artık bir problem oluşturmaz. Bu ceket, yumuşak, sertifikalı Pro-Shape koruyuculara da sahiptir.

  Dainese Air Crono Yazlık Kadın Tekstil Mont

  DNS-2735158.P65
  1,260 TL incl tax
  -Dainese AIR CRONO TEX motosiklet ceketi. Mükemmel performans sunan, konforlu ve güvenli yazlık file ceket.

  Dainese Air Crono Yazlık Tekstil Mont

  DNS-1735158.P65
  1,260 TL incl tax
  - Hafifliği, güvenliği ve kalitesi, Dainese Air Crono Tekstil montu bir üst seviyeye taşıyor. Boomerang ve QuickDry kumaşa sahip mont, sizi sıcak havadan kurtardığı gibi, güvenliği en kötü senaryolar düşünülerek tasarlanmıştır. Arkasında sırt koruma cebi ve ön taraftaki göğüs koruması cebi bulunmaktadır.

  Dainese Air Crono Yazlık Tekstil Mont

  DNS-1735158.858
  1,260 TL incl tax
  - Hafifliği, güvenliği ve kalitesi, Dainese Air Crono Tekstil montu bir üst seviyeye taşıyor. Boomerang ve QuickDry kumaşa sahip mont, sizi sıcak havadan kurtardığı gibi, güvenliği en kötü senaryolar düşünülerek tasarlanmıştır. Arkasında sırt koruma cebi ve ön taraftaki göğüs koruması cebi bulunmaktadır.

  Dainese Air Fast Unisex Yazlık Eldiven

  DNS-1815873.691
  600 TL incl tax
  - Sıcak koşullarda uzun süre spor odaklı bir eldivenin rahat olabileceğini kanıtlayan CE sertifikalı Air Fast, nefes alabilen, esnek bir kumaştan yapılmıştır ve elin parmaklarında ve arkasında delikli bir örgü kumaşa sahiptir. Koruma, ısıyla şekillendirilmiş eklemler ve güçlendirilmiş avucuyla sağlanır.

  Dainese Air Flux D1 Yazlık Mont

  DNS-1735163.M94
  1,095 TL incl tax
  - Dainese AIR-FLUX D1 kumaş motosiklet ceketi. Çok hafif bir yazlık ceket, havanın doğrudan doğruya vücuda girmesini sağlayan delikli örgülü kumaştan yapılmıştır.

  Motosiklet Kıyafetleri

  Filter by:

  Clear All
  Manufacturers