Close
0 ürünler
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filters
  Tercihler
  Arama
  RSS

  Haberler

  Moto Gp de bu sezon koşulacak yarışların takvimi açıklandı. 18 Mart tarihinde Katar'da başlangıcı yapılacak olan sezonun kapanışı ise İspanya'da 18 Kasımda gerçekleşecek.
  Danimarkalı astronot Andreas Mogensen'in SkinSuit'i ilk test ettiği Eylül 2015 IRISS Misyonu sonrasında Dainese, Kasım ayından bu yana Proxima Misyonunda yer alan Thomas Pesquet'i korumak için uzaya döndü.
  Google Maps'e Motosiklet modu geldi -5 Aralık 2017 Salı
  Google Maps'e motosiklet sürücüleri için özelleştirilmiş rota oluşturma özelliği eklendi. Otomobilin giremeyip motosikletin girebildiği yollar ve motosiklet hız sınırına göre rota oluşturuluyor.
  Dainese Group, tasarım ve yenilik için tanınmış uluslararası rekabet yarışması olan Red Dot Design Award'a konseptler sundu ve Mugello R D-air® yarış tulumu, Pista GP R yarış kaskı ve Pro-Armor koruyucuları için Product Design 2017 kategorisinde üç prestijli ödül kazandı. 54 ülkeden gelen 5.500 ürün arasından dünyanın en orijinal ve yenilikçi ürünleri tanıyan Red Dot Tasarım Ödülü paneli, Product Design 2017 kategorisinde yeni Dainese Mugello R D-Air® yarış tulumuna, yenilikçi AGV Pista GP R kaskı ve en son nesil Pro-Armor koruyucu ürünlere onay belgesi verdi.
  Dainese Lewis Hamilton’u Koruyor -1 Aralık 2017 Cuma
  Formula 1 şampiyonu Lewis Hamilton, motosiklet dünyasındaki son girişiminde Dainese markasını tercih etti!
  Motul’un motorsporlarında kullanılmak üzere geliştirdiği 300V² 10W-50 ürününü dünyanın en büyük motosiklet fuarlarından İtalya’daki EICMA’da tanıtıldı. Efsanevi 300V’den geliştirilen bu yeni yarış yağı hem on-road hem de off-road koşullarında ek performans getirecek şekilde formüle edildi.
  Yeni Sitemiz yayında -24 Kasım 2017 Cuma
  Yenilenen alt yapımız ile birlikte yeni web sitemiz yayında.